MÜZİK STÜDYOSU

Müzik Stüdyosu Ses Yalıtımı

Müzik stüdyosu ses izolasyonu için öncelikle stüdyo konumu seçimi ile başlanmalıdır. Doğru oda seçimi hem maliyetten kaçınmanıza hem de performansı uygun şekilde yakalamanıza olanak sağlayacaktır. Müşterilerimizin en büyük hatalarından biri büyük bir oda seçimi veya akustiğin sağlanamayacağı bir ortam seçimidir. Stüdyo seçiminden sonra Seskes ses yalıtımı malzemesi ile zemin, tavan ve duvarlara uygulanarak oda akustiği yakalanır. Akustik bir müzik stüdyosu için olması gereken uygun ortamdır. Baslı ve benzeri müzik aletleri ile gayet uygun ve çevreyi kirletmeyen bir ses ortamı oluşur. 

Uygulama esnasında odanın projesini oluşturun. Bu size ne kadar ses izolasyonu malzemesi kullanacağınızı belirtecektir. En ve boy hesabı yapıldıktan sonra silikon yardımıyla kolaylıkla montajlanacaktır. Böylelikle kullanacağınız örneğin bir bas gitarın oluşturacağı titreşimler minimuma indirilmiş olacaktır. Korkmanıza gerek yok montaj ve kalite açısından sektörün en iyi ürünlerinden olan Seskes ses yalıtımı size profesyonel bir müzik stüdyosu sunacaktır.

Seskes ürünlerini tercih etmemizdeki önem işte burada devreye giriyor. Uygulama için yetkililerimiz ile iletişime geçip hemen sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca seskes olarak bizlere anında ulaşabilir , iletişim sayfamız üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz.