MÜZİK STÜDYOSU

Müzik Stüdyosu Ses Yalıtımı

Müzik stüdyosu ses izolasyonu için öncelikle stüdyo konumu seçimi ile başlanmalıdır. Doğru oda seçimi hem maliyetten kaçınmanıza hem de performansı uygun şekilde yakalamanıza olanak sağlayacaktır. Müşterilerimizin en büyük hatalarından biri büyük bir oda seçimi veya akustiğin sağlanamayacağı bir ortam seçimidir. Stüdyo seçiminden sonra Seskes ses yalıtımı malzemesi ile zemin, tavan ve duvarlara uygulanarak oda akustiği yakalanır. Akustik bir müzik stüdyosu için olması gereken uygun ortamdır. Baslı ve benzeri müzik aletleri ile gayet uygun ve çevreyi kirletmeyen bir ses ortamı oluşur. 

Uygulama esnasında odanın projesini oluşturun. Bu size ne kadar ses izolasyonu malzemesi kullanacağınızı belirtecektir. En ve boy hesabı yapıldıktan sonra silikon yardımıyla kolaylıkla montajlanacaktır. Böylelikle kullanacağınız örneğin bir bas gitarın oluşturacağı titreşimler minimuma indirilmiş olacaktır. Korkmanıza gerek yok montaj ve kalite açısından sektörün en iyi ürünlerinden olan Seskes ses yalıtımı size profesyonel bir müzik stüdyosu sunacaktır.

Seskes ürünlerini tercih etmemizdeki önem işte burada devreye giriyor. Uygulama için yetkililerimiz ile iletişime geçip hemen sipariş verebilirsiniz.

Ayrıca seskes olarak bizlere anında ulaşabilir , iletişim sayfamız üzerinden fiyat teklifi alabilirsiniz.

DAİRE YATAK ODALARI

Apartman dairelerinde ses yalıtım malzemesi için en çok tercih edilen odalardan biride yatak odasıdır. Çevreden olumsuz eleştiri almamak için veya komşularından rahatsız olan müşteriler için kaçınılmaz ürün ses izolasyonu malzemesi olacaktır. Montaj kısmı kolay olmasından ötürü Seskes ses
izolasyonu en çok tercih edilen seçeneklerdendir. Müzik odası gibi sesin dışarıya çıkmaması ve özel hayatın gizli tutulması gibi durumlarda kesinlikle uygulanması gereken bir yöntemdir.

Gürültüye Sesle Son !

Tuğla dışında tüm duvarlara montajı yapılabilir ve herhangi bir kötü görünüm sağlamamaktadır. Ses yalıtımı üzerine duvar kaplaması dahi yapılarak gizlenebilir ve siz yatak odanızda hiçbir değişiklik yapmadan bu sorundan kurtulabilirsiniz. Dekoratif ve estetik açısından da tercih edilen Seskes bu konuda size uzman kadrosu ile yardımcı olacaktır. Sizde yatak odası montajı için iletişim bölümünden yetkililere ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sizler için hazırlanmış olan seskes teknik bilgi sayfasınıda inceleyiniz.

DÜĞÜN SALONU

Düğün salonları özellikle yaz aylarında çevreye verdikleri büyük ölçüde ses kirliliğinden ötürü en büyük tercihlerin başında ses yalıtımı gelir. Ses izolasyonu sayesinde geç saatlere kadar sürebilen düğünlerde büyük ölçüde ses kirliliğinin önlemi alınmış olunur. Düğün salonlarınız için tercih edeceğiniz Seskes ses yalıtım malzemesi sayesinde kolay montaj ve kesin çözüm ile çevreden gelen şikayetlerden kurtulmuş olacaksınız. Montaj öncesinde ekiplerimize duvar ölçülerini iletmeniz ve ölçülere uygun sipariş alınması gerekmekte. 

Ses Yalıtımında Bir Marka !

En ve boy hesabı yapıldıktan sonra çok kolay sipariş aşamasından sonra adresinize teslim edilerek düğün salonu duvarlarınıza uygulayabilirsiniz. İşletmenizin daha çok tercih edilmesine neden olacak olan Seskes ses izolasyonu malzemesi ile sizde bir adım öne geçebilirsiniz. Çevreden gelecek olan olumlu yorumlar ile internet üzerinde yüksek puanlanmalar ile pazarda daha dikkat çekici bir konuma yükselebilirsiniz.

TELEVİZYON STÜDYOSU

Tv Stüdyosu Ses Yalıtımı

Herkesin en büyük isteklerinden biride televizyon stüdyosu için sinema ortamı kurmaktır. Ses sistemleri ile gerçekçi bir sinema deneyimine ulaşmak ve bunu çevreye rahatsızlık vermeden sağlamak için ses yalıtım malzemesi imdada yetişiyor.

Ses izolasyonu için yapmanız gerekenler çok basit ve pratik. Stüdyonun duvar ölçülerine uygun sipariş için Seskes üzerinden detaylara ulaşabilirsiniz. Ses yalıtımı montajı kısa bir işlem ardından kesin çözüm olarak sizlere sunulacaktır.

Böylelikle komşularınız rahatsız olmadan dilediğiniz filmi son ses kalitesinde rahatlıkla izleyebilirsiniz. Unutmayın kargo ile kapınıza kadar ulaştırılan ses izolasyonu malzemesi ustalık gerektirmeden kolaylıkla uygulanacaktır. İyi bir film deneyimi için ses sisteminizi son performansta kullanmak gerekir.

Detaylı sipariş ve iletişim için Seskes ekiplerine ulaşmayı unutmayınız.